|
Het trainingsprogramma loopt van november tot en met juni en bestaat uit het werken aan lesbrieven, het insturen van geselecteerde inleveropdrachten en daarnaast een aantal trainingsdagen en -weekenden. Onder leiding van een persoonlijke tutor werk je op deze manier aan je verdere wiskundige ontwikkeling.
Tijdens de trainingsweek in juni wordt het team van zes personen geselecteerd dat Nederland zal vertegenwoordigen op de Internationale Wiskunde Olympiade in juli 2012 in Argentinië. Wie weet zit jij erbij!
Al tijdens de training maak je kans om mee te doen aan enkele wiskundewedstrijden. Ieder jaar worden uit de trainingsgroep tien deelnemers aan de Benelux Mathematical Olympiad (BxMO) geselecteerd. Daarnaast wordt in 2012 voor het eerst de European Girls' Mathematical Olympiad georganiseerd in Cambridge. Hiervoor worden vier meisjes uit de trainingsgroep geselecteerd.
|